Jdi na obsah Jdi na menu
 


S e k c e   P C   G a m e s

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z  0-9
________________________________________________________________

 Mass Effect 2


Již v roce 2007 studio BioWare představilo první díl hry Mass Effect. Tato hra stvořila Mass Effect 2propracovaný vesmír, plný nejrůznějších ras a postav a zařadila se mezi herní jedničky. Jakmile výrobce uvedl, že se bude jednat o trilogii, tak se určitě každý z vás těšil po dohrání prvního dílu na ten další. Teďka po 3 letech jsme se dočkali a máme tu další již druhý díl.
Na začátku hraní máte možnost importovat do hry postavu z prvního dílu a pokračovat v rozvoji její schopností a úrovně. Pokud jste ale první díl nehráli, můžete začít hrát s postavou úplně novou. Nejprve si vyberete za jaké pohlaví chcete hrát a potom si jednoduše nastavíte základní profil svého hrdiny.
Ve hře začínáte tím, že prolítáte hvězdnou soustavou na své lodi, která se nazývá Normandie. Najednou jste napadeni nepřátelskou a nebezpečnou rasou Kolektorů, Normandie je zničena a hlavní hrdina umírá.
O 2 roky později se probouzíte vzkříšený díky vědeckému projektu Lazarus.

Autor: Dzharda                      Tags: Novinky|PC Games                           11.07.2010

 Split/Second


Měli jste někdy sen, ve kterém sedíte v kokpitu závodního auta, uháníte závratnou rychlostí po dálnici, ostatní jezdci jsou daleko za vámi. Sešlápnete plyn a k podlaze. Cílová pásku se už rýsuje na horizontu před vámi. Když tu najednou výbuch a zpoza Obrazeklevého patníku se kvám přirítí kus obrovské skály a z vašeho roky tuňeného mazlíčka vám udělá jednu velkou slisovanou placu. Ne? Tak to jste asi ještě neměli tu čest se hrou, která se dá klidně nazvat závody nové generace: potlesk pro Split/Second!
Split/Second znamená v překladu do matřského jazyka „zlomek vteřiny“. Přesně to vysithuje povahu hry. Tady totiž každá vteřina může mít hodnotu zlata.
Split/Second si na nic nehraje. Už od oznámení neslibovalo nějaký zvlášť vypilovaný jízdní model, licence nebo reálné trati. Sází hlavně na zábavu, a svým arkádovitým pojetím boduje. Ale pěkně od začátku...
Split/Second je závodní hra, ovládáte jedno auto a v snažíte se zvítězit v různých módech
Hned úvodní menu je dost stylové a vlastně celá hra se nese v takovém filmovém duchu.


Autor: Nick52                      Tags: Novinky|PC Games                           01.07.2010

 

 Dragon Age: Origins


Dragon Age: Origins (dále jen DAO) by se dalo nejlépe přirovnat k Neverwinter Nights, případně Baldur's Gate. Ne snad co se grafiky týče, jako spíš atmosférou, kterou v mnohaDragon Age: Origins případech své předchůdce převyšuje. Ale pojďme se na DAO podívat blíže.
Vše začíná editorem postav, ten si hráči mohli osahat už před vydáním hry. Je celkem rozsáhlý, na výběr máte ze tří ras - elf, trpaslík a člověk, dále se tyhle rasy rozdělují na tři třídy - válečník, mág a lotr, a poté na šest původů (u každé rasy dva) - většinou je jeden z původů šlechtické krve a druhý obyčejný člověk. Dále na řadu přichází úprava obličeje, tak jak ji máme rádi, tedy do posledního detailu. Poté co si vytvoříte svého avatara začína pouť.
Začátek přiběhu je vždy jiný, záleží na vybrané rase a původu.Jako člověk - šlechtic začínáte ve vašem sídle (hradu), kde vám vyvraždí rodinu. Jako trpaslík - šlechtic, zase v trpasličím paláci, a tak podobně. Po začátku, končíte za vetšinu ras jako vyvrhel, vyhoštěný ze svého rodného města, proto se tedy musíte vydat na cesty.

Autor: Nick52                      Tags: Novinky|PC Games                           12.06.2010

 Assassin's Creed 2


Assassins Creed byla jedna z nejzajímavějších her roku 2007 a teď zhruba o 3 roky později jsme se dočkali pokračování Assassins Creed 2 které nás posune o 300 let dopředu. Tento druhý díl navazuje na to kde skončila jednička. Opět jste chlápkem jménem Assassins Creed 2Desmond Miles, který unikl před pokusy analizujícími DNA jeho rodu od věznitelů ke skupině disponujícími stejnou technologií. Opět usedáte na zařízení zvané Animus a vydáváte se do tajemné minulosti vašich předků.
Celý děj se odehrává v renesanční Itálii 15. století v kůži mladého šlechtice jménem Ezio Auditore. Poté co je popraven jeho otec se svými bratry se Ezio vydává na krvavou cestu pomsty a čistky od špinavých a prolhaných nepřátel.Jak už napovídá nadpis, tak mě během hraní této skvělé hry fascinovalo to, jakým způsobem dokáže navodit pocit skutečného živého světa. Města žijí svým životem, při procházení středověkých uliček na vás občané reagují a je prostě úžasné, jaká atmosféra na vás z těchto italských městeček dýchne.


Autor: Dzharda                      Tags: Novinky|PC Games                           06.05.2010

 Battlefield: Bad Company 2


Call of Duty: Modern Warfare 2 si loni získal prvenství v žebříčku nejprodávanějších her aBattlefield: Bad Company 2 ukázal, že jde o jednu z nejlepších her vůbec. Pro EA to byla pořádná lekce již několikátý rok v řadě.

Teď tu máme velmi očekávaného „konkurenta“ Battlefield Bad Company 2 od EA Games a určitě většinu z vás zajímá zda tato pecka bude stejně dobrá či dokonce lepší než CoD: MW2.
Co se týče hry pro jednoho hráče, tak vás asi trochu zklamu, protože MW2 bude tak trochu o půl úrovně výše, ale i tak je Bad Company 2 velmi kvalitní hra kterou určitě stojí za to si koupit.
Příběhová kampaň BC2 je zábavná a působivá. Během této kampaně se podíváte do různých herních prostředí – od zasněžených hor přes prales a poušť do válkou zničeného velkoměsta.

Autor: Dzharda                      Tags: Novinky|PC Games                           14.04.2010

 Grand Theft Auto: Vice City


Titul Grand Theft Auto se mezi hráči akčních her stal učiněnou legendou.Oblíbenost této série byla dána především dokonalým skloubením drsného příběhu a syrového prostředíGrand Theft Auto: Vice City s šílenými automobilovými honičkami v ulicích velkoměst a divokými přestřelkami mezi pouličními gangy.

Oproti GTA 3 se přenesete v místě i čase-čeká vás prosluněné město Vice City osmdesátých let.Na rozdíl od ponurého,New Yorkem inspirovaného města Liberty City,stálo tentokrát předlohou floridské Miami a dokonce i některé budovy byly vytvořeny podle reálných předloh.
Z města Vice City přímo vyzařuje atmosféra osmdesátých let.Z prosluněných pláží cítíte sálavé teplo a po bulvárech se prochází množství zhýčkaných turistů.Jestliže však sundáme růžové brýle ,uvidíte pravou tvář Vice City.Městem zmítají pouliční války gangsterů,drogové kartely se perou o moc,prostituce vynáší zbohatlým pasákům obrovské peníze a v ulicích vládne násilí.Autoři nezůstali nic dlužni své pověsti a atmosféru tehdejší doby vykreslili do nejmenších detailů.

Autor: Shav0                      Tags: Novinky|PC Games                           11.04.2010

 

 Pro Evolution Soccer 2010


Tak se nám rok s rokem sešel a máme tu nové PESko. Z obalu na nás kouká Messi (jak jinak v posledních letech) s Torresem a už obal dává tušit, že nás čeká výlet do hlubin Pro Evolution Soccer 2010fanouškovy duše.
Co si budeme nalhávat, série Pro Evolution Soccer od svého dílu s pořadovým číslem 6 zažívá krušné časy (teď nemyslím zrovna prodejnost) a každý správný fanoušek musí poznat a uznat, že to s posledními dvěma díly nebylo po fotbalové stránce nikterak slavné. PES 2008 byl sice největším skokem, co se grafiky týče, hratelností, ale nijak neoslnil (ano na FIFU to stačilo stále). Následující rok to sice bylo lepší, ale FIFA začala PESku mohutně dýchat na zátylek. Fanoušci se začali stále více odvolávat a vzpomínak na PES 6. Letos měla přijít změna, ale je tomu opravdu tak?
První, co mě mile překvapilo je intro, které je dobře uděláné a navíc pěkně ozvučené – první malé bezvýznamné plus.
Další změna přichází s hlavním menu. Které sice stále působí dost konzolovitým dojmem, ale změny k lepšímu jsou tam patrné. Jenže spíš než ztvárnění menu by vás nejspíš zajímalo, co nabízí. Jenže...no ano...je to stejné jako loni. Můžete totiž vybírat ze stejných, dobře známých, módu jako u předchozích dílů.

Autor: Nick52                      Tags: Novinky|PC Games                           09.04.2010

 Traktor Zetor Simulator 2009


Dočkali jsme se dalšího z řady simulátorů od německého týmu Astragon který stojí Traktor Zetor Simulator 2009například za simulátorem vysokozdvižného vozíku, jeřábu a mnoha dalších věcí. Ovšem objevuje se otázka, je tato hra simulátor, nebo něco co se jako simulátor tváří? Popravdě řečeno, něco mezitím.

Jediné co se dá považovat za simulaci v této hře s dobrým nápadem, je vše co se točí okolo zemědělské techniky, kromě traktorů, ty nepočítám. Například kultivace zeminy, orání, setí a následné sklízení.
O co ve hře půjde? Celá hra je postavená na módu kariéra. Zvolíte jednu ze tří možných obtížností a hurá na pole, ovšem pokud jste ještě nehráli podobné hry, tak budete asi mimo. Zapomeňte na výuku ta je v téhle hře podle autorů asi zbytečná, jediná možnost jak se něco do začátku naučit a pochytit, jsou mise, kde se dozvíte základy a to co vlastně budete dělat po celou dobu módu kariéra, jenom s tím rozdílem, že v misích to budete dělat na čas.

Autor: Grasshopper                   Tags: Novinky|PC Games                         25.03.2010

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář