Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze   Návody   Downloady   Tipy&Triky   Cheaty   Screenshots   Wallpapers

Assassins Creed 2

Recenze:

Žánr: Akční adventura                                                                    Výrobce: UboSoft

ÚVOD DO DĚJE
Assassins Creed byla jedna z nejzajímavějších her roku 2007 a teď zhruba o 3 roky Obrazekpozději jsme se dočkali pokračování Assassins Creed 2 které nás posune o 300 let dopředu. Tento druhý díl navazuje na to kde skončila jednička. Opět jste chlápkem jménem Desmond Miles, který unikl před pokusy analizujícími DNA jeho rodu od věznitelů ke skupině disponujícími stejnou technologií. Opět usedáte na zařízení zvané Animus a vydáváte se do tajemné minulosti vašich předků.
Celý děj se odehrává v renesanční Itálii 15. století v kůži mladého šlechtice jménem Ezio Auditore. Poté co je popraven jeho otec se svými bratry se Ezio vydává na krvavou cestu pomsty a čistky od špinavých a prolhaných nepřátel.
FASCINUJÍCÍ ŽIVOT
Jak už napovídá nadpis, tak mě během hraní této skvělé hry fascinovalo to, jakým způsobem dokáže navodit pocit skutečného živého světa. Města žijí svým životem, při procházení středověkých uliček na vás občané reagují a je prostě úžasné, jaká atmosféra na vás z těchto italských městeček dýchne. Během hraní se podíváte do Florencie, okolních vesniček Toskánska a do historických Benátek.Pokud jste nikdy Benátky nenavštívili, určitě o tom budete stejně jako já uvažovat.
ZBRANĚ A VÝBAVA
Ve hře si můžete kupovat nejrůznější druhy mečů a nožů, ale také sekery a palcáty. Dále si potom můžete vylepšovat svoji zbroj. Začínáte z koženou zbrojí a postupně se vám zpřístupňují lepší zbroje, např.: zdobená kůže, kovová a později zdobená kovová zbroj.
Ve vile vašeho strýce(viz níže) je také uložená Altairova zbroj, což byl hlavní hrdina prvního dílu Assassins Creed. Tato zbroj je ale zamčená 6 zámky. Aby jste mohli odemknout tyto zámky tak musíte postupně nasbírat 6 speciálních historických pečetí Hašašínů. Každá pečeť vám tedy odemkne jeden zámek.

Dále máte ve výzbroji také dostupné jedovaté hroty, které se hodí když chcete někoho nenápadně zabít. Po aplikaci tohoto jedu začne postižený různě chodit, chytat se za hlavu, máchat kolem sebe rukama a nakonec se svalí k zemi a podlehne(mimochodem je zajímavé to sledovat).
Později ve hře dojde dokonce i na střelbu ze speciální pistole kterou budete mít připevněnou na ruce.
BOJOVÉ SCHOPNOSTI A TYPY ÚKOLŮ
Ze začátku umíte základní Obrazektechniky zabíjení a boje. Postupem času ale ovládáte nové způsoby zabíjení a zdokonalujete se v boji z různými zbraněmi.
Jednotlivé úkoly nebudou vždy o tom někoho zavraždit, ale budete také dělat věci jako jsou nejrůznější krádeže, sledování osob a doručování zásilek. Dále potom můžete plnit vedlejší nepovinné úkoly jako například vraždy na objednávku, zmlácení nevěrného manžela či závody. Tyto úkoly jsou ale jenom k tomu aby jste si vydělali nějaké ty peníze.
VÁŠ PŘÍTEL LEONARDO
Vašim přítelem je Leonardo da Vinci, který vám pomáhá vylepšit vaše vybavení. Ve městech hledáte stránky starobylého kodexu, které jsou ale zašifrované a právě váš přítel Leonardo vám je pomůže dešifrovat.
Později také Leonardo vynalezne létající stroj na kterém se také proletíte nad historickým městem.
PEVNOST MONTERIGGIONI
Ezio najde ochranu u svého strýce v jeho vile v pevnosti Monteriggioni. Tato stará schátralá vesnice čeká právě na vaše nadání. Můžete využít architekta a investovat vaše peníze na opravu této vesnice. To způsobí že vesnice ožije, otevřou se obchody a vy budete mít pravidelný příjem z daní. Později se budete topit v penězích a bude z vás opravdový boháč.
ZÁVĚR
A co napsat na závěr? Prostě fantastická hra a nejlepší hra vůbec. Pokud uvažujete o její koupi tak si tuto hru bez váhání určitě kupte, protože hraní této hry je opravdový zážitek. Už se těším na další díl, pokud teda bude.

=============================================================

 Grafika Občas štvoucí kamera                  
 Herní doba                                DMR ochrana
 Živý svět

 

Hodnocení redakce:    94%

Minimální konfigurace:

OS: Windows XP/Vista/7
Procesor:  2600 MHz
Operační paměť: 2000 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta s 256 MB
Příslušenství: DVD-ROM mechanika,myš,klávesnice
* Hra vyžaduje trvalé připojení k Internetu !!

Dzharda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dadag

(caf, 29. 8. 2011 13:03)

dgdgdxghs f ahdnhfn segfchac

cfdd

(jiri, 29. 8. 2011 13:02)

fitz

(fanda, 27. 7. 2011 13:21)

kde muzu stahnout hru assassins creed 1