Jdi na obsah Jdi na menu
 


S e k c e   X B O X   3 6 0 

 

 TimeShift


Společnost Sierra nás již pár let zásobuje více či méně kvalitními hrami a nejnovější Obrazekpřírůstek do této kolekce se nazývá TimeShift. Podle společnosti Sierra má jít o jednu z jejich nejvydařenějších her za poslední léta, která  má představovat něco jako revoluci v oblasti akčních her. Jestli je toto tvrzení pravdivé či nikoliv se dozvíte v následující recenzi.

Jestli něco není na této hře revolučního, tak je to určitě příběh. Příběh jako by byl vystřižený z nějakého béčkového néli céčkového filmu. 
Sám se přiznám že z příběhu příliš moudrý nejsem.
Jste jedním z vědců, který pracuje na prototypu obleku se kterým dokážete ovládat čas. Nic zvláštního. Ovšem vedoucí výzkumu profesor Ouk oblek ukradne a odcestuje s ním do daleké alternativní budoucnosti ve které se stane vládcem světa.

Autor: Boomer                          Tags: XBOX 360                                15.03.2010


 Gears Of War


Gears of war, doposud stěžejní hra herní konzole xbox360, nejlepší xboxová hra roku 2006 a vítěz prestižní soutěže o nejlépe renderovanou hru roku 2006. Nejen tím se může tato hraObrazek pyšnit a já jsem pyšný na to že se mi dostalo příležitosti tuto hru na našich stránkách rozebrat a ohodnotit. Toť stručný úvod,  teď se pusťme do samotného hodnocení.
Vše se odehrává na planetě velice podobné naší Zemi, planetě Sera. Válkou spustošené planetě, kde lidé dlouhá léta bojují mezi sebou v takzvané Pendulumské válce, která vrcholí bitvou u Aspheo Fields, kde zvítězí organizace zvaná COG a tím skončí desítky let trvající konflikt, lidstvo slaví, mír však nebude mít dlouhé trvání a lidstvo se bude muset sjednotit proti mnohem silnějšímu nepříteli než kterého si kdy dokázali představit.
Přichází nejtemnější den v dějinách lidstva- Emergency Day, tento den propuká mohutná invaze na planetu Sera, nikoliv však z vesmíru, ale z nitra planety. Na celé planetě vylézají ze země miliardy nepřátel pojmenovaných Locust (český překlad- sarančata) s jediným cílem –zničit vše živé.
.

Autor: Boomer                          Tags: XBOX 360                                15.03.2010