Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze   Návody   Downloady   Tipy&Triky   Cheaty   Screenshots   Wallpapers 

Medal of Honor: Allied Assault

Recenze:

Žánr: Akční                                                                                      Výrobce: 2015

Děj hry Medal of Honor je situován do období druhé světové války a vy tu představujete příslušníka 1.praporu Rangers americké armády.Podíváte se na různá bojiště-jak podle reálné předlohy tak i fiktivní.Nejprve jste v rámci šesti operací rozdělených na počet misí vyslán do severní Afriky,pak do Norska,následuje vylodění v Normandii a další úkoly spojené s postupem do vnitrozemí,včetně mostu u Remagenu.Obrazek
Mise jsou většinou přímočaré-obsadit dané území a porazit nepřátelé.Občas ale budete i muset ujíždět v ukradeném tanku nebo se projdete v německé uniformě.
Ovšem jedna mise je zcela odlišná a ční nad všemi ostatními-Vylodění na Omaha beach.
Je to vrchol celé hry,v němž vás ve stylu filmu Zachraňte vojína Ryana ihned po otevření dveří vyloďovacího člunu uvítá sprcha z německých kulometů.Brodíte se hlubokou vodou k opevněné pláži schováváte se za protitankové ježky a snažíte se co nejrychleji dostat k valu za který se konečně v klidu ukryjete.A když už si myslíte že to peklo máte za sebou tak vás velitel pošle pro nálože které jsou na krásném volném prostranství a vy jste na odstřel jako slon procházející se savanou. Atmosféra je dosti reálná a pokud máte domácí kino vychutnáte si to plnými doušky,země se třese,kulky vám sviští okolo hlavy,vaši spolubojovníci padají jak švestky.
Po technické stránce měla hra na svou dobu ohromující grafiku ,dnes už zůstává jen skvělá zvuková kulisa a precizní namluvení. Umělá inteligence je na dobré úrovni a tak můžete vidět jak se nepřátelé vrhnou rovnou na vás či se kryjí a zůstávají v bezpečné vzdálenosti.Bohužel chybí možnost dávat alespoň základní pokyny svým mužům.Sice se hezky kryjí ,ale když potřebujete odlovit několik sniperů a oni vás slepě následují ,stávají se snadným cílem.
Ve hře trochu kontrastuje snaha o reálnost,jako je například umělá inteligence na lepší úrovni či design zbraní s méně reálnými prvky,jako velké množství zásahů které vydržíte,lékárničky které vás uzdraví,nebo stejná munice do německých a spojeneckých zbraní.
A když vememe v potaz co všechno uděláte,tak nějaké to povýšení by také nevadilo.
Medal of Honor je velice pestrá a emotivní hra,bohužel však poněkud kratší.Já jsem tuto hru prošel přibližně za 5-8 hodin čistého hraní.
===============================================================

 Vylodění na Omaha Beach

Počet zásahů které vydržíte

Zvuk

  Krátká kampaň

Umělá inteligence

  Lékárničky,stejná munice

Hodnocení redakce:     75%

 

Minimální konfigurace:

OS: 98/XP
Procesor: 400 MHz
Operační paměť: 128 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta 16 MB 
Příslušenství: CD-ROM mechanika,myš,klávesnice
HDD: 2.4 GB

Shav0

 

======================================================================== 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář