Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze   Návody   Downloady   Tipy&Triky   Cheaty   Screenshots   Wallpapers

           Emergency 3: Mission Life           

Recenze:

Tato realtime strategie je již třetím dílem této serie s názvem Emergency 3: V ohrožení života (Emergency3: Mission Life).Budete mít na starost tým hasičů,policie,záchranářů a techniků.
K dispozici budete mít pestrý výběr techniky i se zajímavým popisem z akcí z reálného života.
Jak už jsem se zmínil tato hra obsahuje čtyři záchranné složky bez kterých se v životě neobejdeme. V prvních misích máte omezené prostředky co se týče techniky(sanita,hasičský servisní vůz,stříkačka nebo policejní hlídkové vozidlo),ale postupem času se vám otvírají nové kousky (Hasičské letadlo,obrněný transportér,vrtulníky,pontonový most atd..)a tím pádem i nové možnosti a obzory. Mise jsou dějově velice zajímavé a vtáhnou vás do hry.Obrazek

Hra obsahuje 20 misí,každá  začíná nějakým intrem,aby jste byli seznámeni se situací co se vlastně stalo a pak už je vše na vás. Ať už máte uhasit hořící loď nebo vyprostil lidi z vybouraného autobusu při nehodě, vaším úkolem je zachránit všechny zraněné osoby(i úmrtí občas nastane),uhasit oheň,dokončit misi za co nejkratší dobu s minimálními náklady a tak dále. Když jste misi úspěšně dokončili,jste procentuelně ohodnoceni či dokonce vyznamenáni.

Ale nejsou tu jen mise,máte taky možnost zahrát si tzv. Nekonečnou hru nebo Výzvu.V nekonečné hře máte město a po čase vám budou naskakovat úkoly jako jsou požáry,nehody,zranění,výtržnosti,loupeže,technické problémy,… . V modu Výzva musíte zajistit bezpečnost, to znamená že při výbuchu plnu by se z vašeho města neměl stát jeden velký táborák či při střelbě jeden velký hřbitov a postupem času bude úkolů víc a víc a záleží jen na vaši šikovnosti jak se s tím poperete. 

================================================================

Možnost českého jazyka  V modu nekonečná hra,až moc často opakující se události
Množství dostupné                techniky                 Při větším zoomu,nížší grafické detaily
Zajímavá kampaňZbytečná složitost v některých misích

 


Hodnocení  redakce:       80% 

Minimální konfigurace:

OS:Windows 98SE/ME/2000/XP

Procesor:Pentium 4 1,2GHz kompatibilní nebo vyšší

Operační paměť: 256 MB RAM

Grafická karta: 32MB AGP 3D karta DirectX 9.0c kompatibilní (Doporučené chipsety grafických karet:GeForce 2 nebo podobné a vyšší)

Zvuková karta: DirectX 9.0 kompatibilní

Příslušenství: 8x rychlostní CD-ROM mechanika,myš,klávesnice

DirectX: 9.0c nebo kompatibilní vyšší

Shav0

========================================================

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář