Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze   Návody   Downloady   Tipy&Triky   Cheaty   Screenshots   Wallpapers

Counter-Strike: 1.6


Recenze:

Counter-Strike 1.6 je akční střílečka ve které jsou proti sobě 2 týmy: Teroristé (T) a Counter-Teroristé(CT). CT jsou samozřejmě policejní jednotky,které mají za úkol eliminovat nepřátelé,osvobodit rukojmí,odvést VIP osobu do bezpečí nebo odjistit bombu,kterou nastražili teroristé.

Tato hra byla vytvořena zejména pro multi-player a to se tvůrcům hry povedlo na jedničku. Tato hra je jedna z nejznámějších a nejhranějších multi-player her na světě. Ale pokud nemáte přístup k internetu nebo vás jen prostě nebaví hrát s živými protivníky,můžete si zahrát i proti počítači tzv. BOTům,kteří funguji i v MP.

Obrazek

V singlu nečekejte žádné mise. Vyberete mapu,tým,dále přidáte BOTy a hrajete. Samozřejmě jsou tam primární úkoly,které jsme už zmínily(rukojmí,bomby,…).Pokud myslíte že eliminujete nepřátelé nebo „položíte“ bombu a vyhrajete a postoupíte do další mise, tak to se mýlíte. Pojede se znova ten stejný scénář a je na vás jakou taktiku si tentokrát proti protivníkovy vyberete. Na začátku každé hry si „nakoupíte“ zbraně,náboje,granáty atd. Zbraňový arsenál je tu hojný,od pistolí přes sniperky a SMG až po těžký kulomet.

 

Samozřejmě hra už není graficky tak úžasná a najdeme zde i několik bugů,ale i tak se tato hra drží na předních tabulkách co se týče hraní. Občas vás BOT rozesměje,když vidíte jak se na vás řítí ze střechy budovy a najednou spadne dolu a zabije se. Samozřejmě záleží i na obtížnosti kterou zvolíte.Pokud je tato hra už na vás přeci jenom trochu stará je tu Counter-Strike: Source. Graficky vylepšený a realisticky lépe provedený díl z této série.

================================================================

 Vynikající multiplayer Grafika,fyzika
 Velký výběr zbraní Single player                
 Systemově nenáročná hra Slabší umělá inteligence

Hodnocení redakce:     65% 

Minimální konfigurace:

OS: Windows 98, 2000, ME, XP


Procesor
: 200MHz


Operační paměť
: 32MB RAM


Příslušenství
:CD-ROM/DVD-ROM,
připojení k internetu-Multiplayer(Doporučeno)

Shav0

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář