Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze   Návody   Downloady   Tipy&Triky   Cheaty   Screenshots   Wallpapers

Battlefield 1942

Tipy&Triky:

Žánr: Akční                                                                           Výrobce: Digital Illusions

1)Popis postav

a)Scout (Průzkumník)
Tento voják je jednoduše řečeno sniper.Hodí se do map,kde jsou rozlehlejší pláně,ale není to podmínkou.Sniper je vybaven nožem,pistolí,odstřelovací puškou,granátem a dalekohledem díky kterému může dát rozkaz dělostřelectvu k palbě.

b)Assault (Střelec)
Klasický voják,který je vybaven nožem,pistolí,samopalem a granátem.Velmi užitečný(samopalem může "sestřelit" nejen pěchotu ale i letadla a granátama tank).

c)Anti tank (Raketometčík)
Už z názvu je jasné čím je tento voják vybaven. Kromě bazuky má i nůž,pistol a granát. Bohužel jeho využítí je "jen" na tanky,proti pěchotě s nim tolik nenaděláte.

d)Medic(Zdravotník)
Vybaven nožem,pistolí,samopalem,granátem a lékárničkou(takový balíček první pomoci),bez kterého by jeho hlavní funkce byla asi k ničemu. Výhodou je nejenom to že je to velmi univerzální voják,který může léčit sebe,ale i ostatní (samozřejmě vyjímku tvoří nepřátelé).

e)Engineer(Ženista)
Poslední typ vojáka.Jeho vybavení obsahuje nůž,pistoli,pušku,miny,nálože a "klíč".Miny jsou hlavně proti tankům,nálože můžete rozházet třeba po cestě a počkat,až se tam vyrojí nepřátelský tank nebo pěchota a odpálit je někde z bezpečné vzdálenosti díky detonátoru. Klíčem se nerozumí ten do zámku,ale ten kterým se utahují matičky. Klíč slouží k opravování techniky (tanků,BVP,letadel,...)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář